Get In Touch
541 Melville Ave, Palo Alto, CA 94301,
ask@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.705.5448
Work Inquiries
work@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.306.6725

Wspieramy
jak potrafimy.

Wiemy jak ciężko jest pozyskać sponsorów, gdyż sami o nich zabiegaliśmy niejednokrotnie organizując różne przedsięwzięcia.

W naszej naturze jest wspieranie różnego rodzaju inicjatyw sportowych, kulturalnych oraz społecznych.

Tam gdzie możemy pomagamy naszym doświadczeniem, dzielimy się umiejętnościami. Często pomagamy zarówno rzeczowo jak i finansowo.

Grupa biegowa MULTIMEDIA Runners

MMR Jest puławską grupą zrzeszająca ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie aktywnego spędzania wolnego czasu. Powstała z inicjatywy Chotek Studio – dawniej Multimedia. Obecnie grupa liczy przeszło 50 osób: biegaczy, rowerzystów, morsów i innych aktywnych… 😉

ZOBACZ RELACJĘ

Bankiet Charytatywny na Wyspie Wisła

Wsparcie marketingowe i poligraficzne akcji.

Wsparcie finansowe aukcji.

Wideorelacja z całego wydarzenia.

ANDROS

Klub Taekwondo

Od kilku lat wspieramy jeden z większych klubów taekwondo olimpijskiego w Polsce. Pomagamy w promocji, w przygotowywaniu różnego rodzaju materiałów promocyjnych. 

Realizujemy wideorelacje z zawodów. Ostatnia realizacja jest spotem promocyjnym klubu. Zobaczcie ->

PRO BONO

Wspieramy i pomagamy

HOSPICJUM w Puławach

Bardzo ograniczone możliwości finansowe Hospicjum nie są tajemnicą. My też mamy ich świadomość, dlatego nie pobierając opłat za naszą pracę, wykonujemy dla Hospicjum projekty graficzne plakatów, banerów i innych elementów, zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy stronę internetową, dajemy wsparcie techniczne strony internetowej.

Ponadto zaprojektowaliśmy nowe logo dla Hospicjum.
Aktywnie wspieramy działania i wydarzenia organizowane przez Hospicjum.

Gmina Ułęż : blisko natury

To projekt non-profit. Pomysł na stworzenie marki, w ślad za nią logotypu i fanpejdża powstał w naszych głowach nie bez przyczyny. Gmina Ułęż jest nam bliska prywatnie. Nazwijmy to kiełkującym lokalnym patriotyzmem. Chcemy promować to miejsce zarówno jako doskonałe do odpoczynku, zwłaszcza aktywnego, jak również przyjazne mieszkańcom i inwestorom. Chcemy pokazać miejsca, ludzi, zwyczaje. Jednocześnie chcemy angażować innych i dać platformę do wymiany pomysłów i sposobów ich realizacji.

ZOBACZ RELACJĘ

Konkurs na stroik + aukcja charytatywna

Organizacja konkursu zakończona uroczystym wręczeniem pucharów i nagród oraz aukcją charytatywną na rzecz Mai z Sarn.
Była to nasza inicjatywa od początku do końca.

Kwota jaką udało się uzbierać podczas licytacji: 4005,30 zł

Wspieramy lokalnie

Wspieramy wszelkie grupy, stowarzyszenia, inicjatywy tam gdzie żyjemy i pracujemy – na terenie Gminy Ułęż.

OSP, Kluby sportowe, KGW. Realizujemy wydeorelacje z wydarzeń kulturalnych i sportowych – część z nich możecie zobaczyć na FB/gminaulez

BADMINTON

PUŁAWY

Praktycznie od początku istnienia klubu wspieramy UKS Badminton Puławy w promowaniu tej dyscypliny sportu. Pomagamy w promocji, w przygotowywaniu różnego rodzaju materiałów promocyjnych. 

Realizujemy wideorelacje z zawodów. Ostatnia realizacja jest spotem promocyjnym klubu. Zobaczcie ->

UKS Badminton Puławy

Od kilku lat wspieramy lokalną grup badmintonistów.

Od początku wspieramy  UKS Badminton Puławy – tworząc: Logo, stronę www, fanpage, materiały promocyjne.

Wspieramy ich nie tylko projektowo – przygotowujemy plakaty, dyplomy i medale na turnieje.

Bieg Szlak Trafi

Jest to impreza biegowa, znana w całym kraju, której uczestnicy pokonują trasy od 7 do 57 km w trudnym terenie wąwozów lessowych Kazimierskiego Parku Krajobrazowego.

Przed pierwszą edycją organizatorzy zwrócili się do nas z prośbą o zrobienie projektów i strony internetowej biegu. Zgodziliśmy się bez wahania. Od tamtej pory, już 7 razy włączaliśmy się w organizację tworząc materiały informacyjne i reklamowe, stronę internetową, logotypy itp.

ZOBACZ RELACJĘ

MADNESS CAGE FIGHTING

Federacji Madness Cage Fighting

Ponadto wspieramy:

ZOBACZ RELACJĘ

Moto Mikołaj dla Kajtka

Byliśmy współorganizatorami akcji charytatywnej, której dochód wsparł terapię Kajtka (m.in. badania i leczenie lekoopornej padaczki). Mimo wieczornej, zimowej pory, niskich temperatur, atmosfera wydarzenia była gorąca, ilość uczestników zaskakująco duża, a efekty naszych działań bardzo dobre. Nasz udział obejmował wszystkie działania marketingowe oraz organizację w zakresie pozyskania sponsorów, przekazania przedmiotów własnych i podarowanych na licytację, zapewnienie miejsca i wiele, wiele innych.

Przyjazna Łapa

Jesteśmy zwierzolubni. Reagujemy na krzywdę i potrzeby braci mniejszych. Nie mogliśmy nie włączyć się w działania fundacji.

Strona internetowa, projekty graficzne, promocja działań i wydarzeń organizowanych przez fundację.

Dom Dziecka w Puławach

Bardzo ograniczone możliwości finansowe Domu Dziecka nie są tajemnicą. My też mamy ich świadomość, dlatego chętnie zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy stronę internetową, dajemy wsparcie techniczne strony internetowej.

Ponadto zaprojektowaliśmy nowe logo dla Domu Dziecka w Puławach.

Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, Strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.