Get In Touch
541 Melville Ave, Palo Alto, CA 94301,
ask@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.705.5448
Work Inquiries
work@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.306.6725

Telegram no.1 – wrzesień… Kalendarze – reklama, która pracuje cały rok.

Na wstępie wyjaśnijmy sobie kilka spraw:

Po pierwsze: trafiliście tu bo byliście lub jesteście naszymi klientami. Możecie oczywiście się wypisać – w stopce znajdziecie odnośnik. Wolałbym jednak byście zostali na dłużej. Czy warto, dowiecie się za chwilę.

Po drugie: oficjalne zwroty, formy i tytuły zostawiamy na inne okazje, tu tego nie będzie.

Po trzecie: razem z zespołem dochowamy wszelkiej staranności w próbach zachowania regularności naszego telegramu, ale… od cyklicznych informacji od nas, ważniejsze (i dla Was i dla nas) jest terminowe realizowanie zleceń.

 

Wszystko wiadomo? Zatem ruszajmy!

Dziś kilka słów o kalendarzach ściennych – wrzesień to najlepszy moment by zająć się tym tematem.
Kalendarze ścienne – reklama, która pracuje cały rok.
Jeszcze kilka lat temu najbardziej popularnymi kalendarzami ściennymi były kalendarze trójdzielne. Z czasem okazało się, że wraz z postępem w technologiach produkcji kalendarzy oraz zmianami trendów, zainteresowanie kalendarzami trójdzielnymi zmalało na rzecz tańszych, mniejszych i wygodniejszych kalendarzy jednodzielnych.

Z jednej strony ekonomia ale z drugiej chęć posiadania czegoś ciekawszego, nietypowego sprawiły, że w naszych realizacjach zaczęły częściej pojawiać się również kalendarze wieloplanszowe.

Zwracają uwagę, dają wiele możliwości, wyglądają estetyczniej. Tym bardziej, że można je wykonać w wielu formatach. Kiedyś kłopotem i dużym wydatkiem było pozyskanie do ich zrobienia dobrych jakościowo zdjęć. Dziś to żaden problem! Dysponujemy bankiem z ogromną ilością zdjęć. Posiadamy mocno rozbudowany sprzętowo dział fotograficzny – możemy zrobić sesję w Waszej firmie i sfotografować Was i Wasze zespoły, produkty lub sprzęt i urządzenia.

 

Wiemy, że dla mniejszych firm to spory wydatek, dlatego zachęcamy już we wrześniu do zamówień.

 

Najbardziej ekonomiczna wersja kalendarzy ściennych, to kalendarze plakatowe. Do dyspozycji macie przynajmniej kilka formatów.

 

W ubiegłym roku sporą popularnością cieszyły się również kalendarze biurkowe… Ale to jest temat na kolejny telegram.

Póki co, zachęcamy do pobrania naszej broszury, gdzie opisane są wszystkie kalendarze ścienne.

SPRAWDŹ OFERTĘ KALENDARZY ŚCIENNYCH
Jeśli macie jakieś pytania – dzwońcie lub piszcie.

 

Do usłyszenia,

Mariusz Grzechnik

Chotek

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi realizacjami i nowościami jakie możemy Ci zaproponować, koniecznie odwiedzaj nasz profil regularnie.
Obserwuj nas na faceboo
Author avatar
chotek
https://chotek.pl/2022

Post a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, Strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.