Get In Touch
541 Melville Ave, Palo Alto, CA 94301,
ask@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.705.5448
Work Inquiries
work@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.306.6725

PRO BONO na zakończenie roku

Ostatnio bardzo rzadko piszemy o tym co się u nas dzieje, o naszych ostatnich realizacjach, obiecując sobie i Wam co jakiś czas, że to się zmieni. Tym razem nie obiecujemy.

Przez ostatnie kilka miesięcy sporo czasu zajmował nam pewien projekt. Projekt PRO BONO dla społeczności Gminy Ułęż.

Przeszło 1,5 roku temu wdrożyliśmy „nową markę” – Gmina Ułęż : blisko natury. Przez ten czas zajęliśmy się promocją tej pięknej gminy na zewnątrz oraz aktywizacją społeczności lokalnej.

W pierwszym roku prowadziliśmy fanpage Gmina Ułęż : blisko natury skupiając się na pozyskiwaniu jak największej liczby fanów. Do tego przygotowywaliśmy gadżety pod marką Gmina Ułęż : blisko natury. Kubki, naklejki, smycze, odblaski, kalendarze itd.

Ostatnie pół roku wychodzimy poza media społecznościowe – powstaje strona internetowa www.gminaulez.pl/ a na niej ważne informacje, wydarzenia, fotorelacje, wideorelacje.

Ponadto na stałe do naszego kalendarza wpisują się spotkania poza ekranem komputerów. Rozpoczynamy cykl spotkań z mieszkańcami – spotkań z grami planszowymi.

Do tego w grudniu 2018 roku po raz pierwszy podejmujemy się organizacji większego wydarzenia dla mieszkańców. Konkurs na stroik świąteczny, zakończony aukcją charytatywną, który jest naszym dużym sukcesem. Wydarzenie to również na stałe wpisujemy do kalendarza naszych inicjatyw.

Jeśli jesteście ciekawi rozwojem projektu zapraszamy Was do polubienia fanpage Gmina Ułęż : blisko natury oraz do odwiedzania strony www.gminaulez.pl

——————-
📢 Jeśli chcielibyście wdrożyć taki projekt w swojej gminie zapraszamy do kontaktu.

☎️ tel. 501 42 88 64
📨 reklama@chotek.net
💻 www.reklama.chotek.net

🗺 al. Partyzantów 34A
24-100 Puławy

Author avatar
chotek
https://chotek.pl/2022
Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, Strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.